Striukės apvalutėms: lauko drabužiai, kurie leis atrodyti puikiai

Kai už lango pradeda lyti – laikas pradėti galvoti apie šiltesnę striukę, kuri leis Jums puikiai jaustis. Tiesa, kokybiškos striukės reikalingos ištisus metus, net ir vasaromis, kadangi dažniausiai vakarais atšąla ir nenorint susirgti reikalinga kokybiška lauko apranga.

Striukės moterims dažniausiai pasirenkamas pagal jų išvaizdą, pagal spalvą. Tačiau tai negali būti vienintelis kriterijus, kadangi norint rasti tinkamiausią lauko aprangą reikia daugiau dėmesio skirti savo išvaizdai. Štai vienas iš svarbiausių kriterijų – figūra. Tokia jau ta realybė, kad apvalesnių formų moterims reikia skirti daugiau laiko paieškoms, kad pavyktų rasti tokią aprangą, kokia labiausiai tinka. Tačiau tikrai įmanoma. O žemiau pateiksime patarimus, kurie padės apvalesnių formų moteriai rasti tokią striukę su kuria bus ne tik patogu, tačiau su kuri ji atrodys labai stilingai.

  • Apvalutėms rekomenduojame rinktis jų dydžių striukes. Kai kurios moterys norėdamas vizualiai atrodyti mažesnės renkasi ir mažesnius lauko drabužius tikėdamos, kai tai sumažins vizualiai jų kūno linijas. Tačiau tiesa tokia, kad norimo rezultato pasiekti nepavyks, o dažniausiai ir rezultatas ne toks, kokio yra tikimasi. Taigi, pirma taisyklė – nešioti savo dydžio drabužius. Jeigu perkate internetu – tokiu atveju susipažinkite ne tik sy dydžiais, tačiau taip pat išmatavimai.
  • Rinkitės tamsesnių spalvų drabužius, kadangi jie vizualiai lieknina. Žinoma, tokiu atveju, jeigu tik norite vizualiai atrodyti lieknesnė. Kol vienos įvertina šią taisyklę, tuo tarpu kitos drąsiai nešioja labai ryškius ir raštuotus drabužius, kurie padeda rodyti puikiai. Svarbiausia, kad derėtų prie Jūsų asmenybės ir ka Jums būtų patogu dėvėti.
  • Jeigu norite, kad drabužis atrodytų gražiai, tokiu atveju rinkitės tokius, kurie yra su užtrauktuku. Paprasčiausiai uždegant drabužis maloniai priglus ir tuo pačiu išryškins kūno linijas. Priešingai nei tokiu atveju, jeigu striukės bus su sagomis. Vasaros metu šis pasirinkimas labai geras, tačiau tokios striukės dažniausiai neglunda, tad vizualiai figūra atrodo dar labiau obuolio formos nei yra išties.
  • Ilgesnės striukės – taip pat geras pasirinkimas, kadangi vizualiai lieknina klubus ir padeda atrodyti kur kas lieknesnei.
  • Labai plačios kišenės, kurios dažnai atrodo tarsi pūstos, rekomenduojamos toms merginoms, kurios kaip tik nori padidinti savo kūno linijas. Tokiu atveju apvalesnių formų moterys turėtų jų vengti, kadangi vizualiai viskas atrodys kur kas plačiau ir tie patys klubai, kurių vietose bus kišenės, atrodys dar platesni nei yra išties.
  • Apvalesnių formų moterys turėtų drąsiai rinktis ilgesnes striukes. Trumpos neatrodys skoningai. Ypač tokiu atveju, jeigu jos bus tokios trumpos, kad išlis riebaliukai. O ilgesnės yra labai geras pasirinkimas, kadangi šildo klubus ir tuo pačiu juos užstoja, tad vizualiai figūra atrodo lieknesnė. Puikus pasirinkimas, kuris padės puikiai atrodyti ir tuo pačiu puikiai jaustis.

Striukės moterims yra labai skirtingos ir prekybos vietoje rasite tikrai labai daug galimybių. Tačiau svarbiausia taisyklė – dėvėti tokius drabužius, kurie leis puikiai jaustis ir tuo pačiu puikiai atrodyti. Jeigu Jums labiausiai patinka raudonos spalvos striukės – tokiu atveju tikrai nedėvėkite juodų. Svarbiausia, kad psichologiškai jaustumėtės geriausiai ir kad susiradote Jums labiausiai tinkamą drabužį prie asmenybės. O visa kita tai tik papildomi niuansai, kuriuos reikia įvertinti ieškant kokybės.